Logo

Logo od LYFLE je jasná volba. Zpracujeme vše od prvotních návrhů, přes dodání finálních souborů (včetně předplacených revizí) po tisk vizitek a potisk hrníčků.

Logo jako symbol

Logo symbolizuje Vaší organizaci. Dodává jí charakter a reprezentuje ji napříč všemi místy. Dobré logo vzbudí zájem, dobře se tiskne, vypadá k světu na všech místech a my Vám přesně takové vytvoříme.

Pro každý rozpočet

Stačí Vám jednoduché logo na webové stránky a hlavičku dokumentů? Chcete kompletní logomanuál a přejete si více různorodých návrhů? Je to na Vás, přizpůsobíme se Vašemu rozpočtu. Podívejte se níže na naše produkty.

Cena

Cena za logo je jednorázová, konečná a jsou v ní zahrnuty veškeré domluvené úpravy po dodání první verze. Za tuto cenu obdržíte časově a místně neomezenou licenci na používání loga.

služba cena
logo lite 8 500 Kč
logo komplet 21 000 Kč

Logomanuál

Připravíme digitální logomanuál, který specifikuje použití loga v různých situacích, předkládá barevnou paletu a proporce loga. Také se v něm designér „dočte“, které úpravy loga jsou nepřípustné a jak zacházet s barvami nebo jak na černobílou variantu.

Ukázky loga