Úpravy vzhledu

Jako majitelé nového webu budete moci provádět absolutní většinu úkonů sami. O jaké úkony se jedná?

1. Menu

Na začátku za Vás vytvoříme menu my. Ale kdykoliv si sami můžete upravit, které stránky nebo odkazy budou součástí hlavního menu. Můžete si upravit strukturu nebo změnit název. Rádi vám kdykoliv s nastavením pomůžeme.

2. Záhlaví

Do záhlaví se hodí ty nejvíce reprezentativní obrázky. Pomůžeme Vám vybrat ty nejlepší. Sami si můžete v průběhu roku přidat další a nechat je zobrazovat náhodně, nebo dynamicky měnit. Na podzim si přidáte fotku budovy v červenohnědých barvách a na zimu zase sněhovou pokrývku střechy a vzhledné rampouchy. Rádi vám kdykoliv pomůžeme – i třeba s vhodným oříznutím fotky.

3. Widgety (postranní panel)

Nejdříve Vám postranní panel připravíme tak, aby v něm vše důležité bylo. Vy si poté vyberete, jestli chcete něco přidat nebo ubrat a kdykoliv to sami zvládnete přes administraci widgetů. Rádi vám kdykoliv s nastavením pomůžeme.

 

 

A další. Díky WordPressu.

Web je naprogramovaný v redakčním systému WordPress, bezkonkurenčně nejrozšířenějším redakčním systému s pravidelnými aktualizacemi a řadou volitelných rozšíření. Váš nový web se tedy rozhodně má o co opřít.

A co víc, oblibu si WordPress získal zejména díky jednoduchosti ovládání. Přidat novou aktualitu, upravit text na stránce, vložit fotografii nebo vytvořit událost v kalendáři tak zvládnete hladce a bez potíží. V jednoduchosti je síla!

Velmi dobré tipy a postupy, jak se s tímto redakčním systémem pracuje, naleznete např. na stránkách Jak na WordPress.